Dzień dobry.
Wakacje zbliżają się ku końcowi wielkimi krokami. W związku z tym trzeba zacząć myśleć o kolejnym sezonie pływackim. Poniżej przedstawiam podział na grupy w sezonie 2018-2019. Zajęcia zaczynamy 17 września zgodnie z poniższym harmonogramem. Życzę wszystkim udanej końcówki wakacji i do zobaczenia na zajęciach.
Pozdrawiam.
Trener Artur

Szczegółowych informacji udzielają instruktorzy poszczególnych grup:

Marta Osial – tel.692 100 986

Natalia Hryniewicz-Sosnowska – tel. 600 283 474

Artur i Magda Szachmytowscy – tel.  889 952 538

 

Artur Szachmytowski, zajęcia poniedziałek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Bańkowski Michał

2.      Łach Franciszek

3.      Mazur Bartłomiej

4.      Ostrzyżek Marcel

5.      Pękal Paweł

6.      Plottke Daria

7.      Puzyrkiewicz Lena

8.      Puzyrkiewicz Malwina

9.      Skaja Antoni

10.  Sosnowski Alex

11.  Stefaniak Julia

12.  Pokora Kacper

13.  Stojek Karina

14.  Podlawski Jan

15.  Wojtas Kacper

16.  Osial Mateusz

17.  Dutkiewicz Igor

18.  Szramowski Kamil

19.  Czubała Marianna

20.  Zawadzka Lena

Artur Szachmytowski, zajęcia środa 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Bańkowski Michał

2.      Łach Franciszek

3.      Mazur Bartłomiej

4.      Ostrzyżek Marcel

5.      Pękal Paweł

6.      Plottke Daria

7.      Puzyrkiewicz Lena

8.      Puzyrkiewicz Malwina

9.      Skaja Antoni

10.  Sosnowski Alex

11.  Stefaniak Julia

12.  Pokora Kacper

13.  Stojek Karina

14.  Podlawski Jan

15.  Wojtas Kacper

16.  Osial Mateusz

17.  Dutkiewicz Igor

18.  Przychodzki Gracjan

19.  Szramowski Kamil

 

 

Artur Szachmytowski, zajęcia wtorek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Andrzejewska Bianka

2.      Cieszewski Mikołaj

3.      Cieśla Borys

4.      Cyrański Gracjan

5.      Gościniak Aleksandra

6.      Kożyczkowski Nikodem

7.      Rożniata Dominika

8.      Siupik Kamil

9.      Śliwińska Marianna

10.  Łozińska Łucja

11.  Siupik Kinga

12.  Maron Grzegorz

Artur Szachmytowski, zajęcia czwartek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Andrzejewska Bianka

2.      Cieszewski Mikołaj

3.      Cieśla Borys

4.      Cyrański Gracjan

5.      Gościniak Aleksandra

6.      Kożyczkowski Nikodem

7.      Rożniata Dominika

8.      Siupik Kamil

9.      Śliwińska Marianna

10.  Łozińska Łucja

11.  Siupik Kinga

12.  Maron Grzegorz

Natalia Hryniewicz-Sosnowska zajęcia wtorek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Gwizdała Szymon

2.      Kamiński Alan

3.      Roszak-Borkowski Karol

4.      Kcharchenko Nikita

5.      Puncewicz Nikola

6.      Płocharski Antoni

7.      Maślanka Emil

8.      Świetlicki Miłosz

9.      Parafiniuk Maciej

10.  Janiszewska Julia

11.  Domaradzka Natasza

12.  Budek Zofia

 

 

Natalia Hryniewicz-Sosnowska, zajęcia czwartek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Gwizdała Szymon

2.      Kamiński Alan

3.      Roszak-Borkowski Karol

4.      Kcharchenko Nikita

5.      Puncewicz Nikola

6.      Płocharski Antoni

7.      Maślanka Emil

8.      Świetlicki Miłosz

9.      Parafiniuk Maciej

10.  Janiszewska Julia

11.  Domaradzka Natasza

12.  Budek Zofia

 

Natalia Hryniewicz-Sosnowska, zajęcia piątek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.      Lenkiewicz Nikodem

2.      Nowakowski Stefan

3.      Cyzman Mateusz

4.      Dymczyński Miłosz

5.      Halik Paweł

6.      Krupa Julian

7.      Peret Hubert

8.      Borkowska Amelia

9.      Borkowski Franciszek

10.  Parafiniuk Karolina

11.  Walicka Wiktoria

12.  Halik Tymoteusz

13.  Karatysz Alicja

14.  Rybaczyk Natasza

15.  Maroń  Jędrzej

16.  Domaradzka Liliana

Marta Osial, zajęcia piątek 16,00-17,00, pływalnia ul. Słowackiego

1.Dmitrzak Weronika

2. Kozłowski  Stanisław

3.Jankowski Adam

4.Inglot Tymon

5. Borkowska Rozalia

6.Strzelczyk Stanisław

7.Warzęcha Natalia

8. Talarczyk Jakub

 

 

Natalia Hryniewicz-Sosnowska, zajęcia środa 15,45-16,45, pływalnia ul. Wiejska 1a

1.      Kiliszek Bartosz

2.      Zakierska Julia

3.      Zakierska Oliwia

4.      Bolewska Katarzyna

5.      Duch Marcel

6.      Hum Filip

7.      Dmitrzak Mateusz

8.      Kolberg Łucja

9.      Cyrański Milosz?

10.  Brzozowska Alicja

11.  Rudnicki Mateusz

12.  Kubacka Eliza

13.  Kubacka Sandra

Natalia Hryniewicz-Sosnowska, zajęcia środa 16,45-17,45, pływalnia ul. Wiejska 1a

1.      Żaczek Zuzanna

2.      Belzyt Laura

3.      Owczarczyk Maria

4.      Peret Wera

5.      Soliwoda Antoni

6.      Janik Mateusz

7.      Janik Oliwier

8.      Janiszewska Elena

9.      Domagalski Mateusz

10.  Świderska Maja

11.  Kowalak Martyna

12.  Dzikowski Szymon

13.  Siemiatkowska Alicja

14.  Patelczyk Zofia

15.  Frejnagiel Anna

16.  Frejnagiel Aleksander

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Hryniewicz-Sosnowska, zajęcia środa 17,45-18,45, pływalnia ul. Wiejska 1a

1.      Piotrowska Sandra

2.      Wowk Iga

3.      Balukiewicz Jakub

4.      Radziszewska Oliwia

5.      Rożniata Tymoteusz

6.      Podlewska Maja

7.      Browalska Justyna

8.      Nowakowski Adam

9.      Jankowski Michał

10.  Juchnowicz Błażej

11.  Matuszczak Wiktoria

12.  Moch Tomasz

13.  Moch Artur

14.  Woźniak

15.  Redlaff Aleksandra

 

Marta Osial zajęcia poniedziałek 15,00-16,00, pływalnia ul. Wiejska 1a

1.      Goszczycki Jan

2.      Maron Jacek

3.      Domaszczyńska Pola

4.      Sosnowski Ksawery

5.      Kiliszek Filip

6.      Zardzewiała Jagoda

7.      Kamińska Agata

8.      Wróbel Przemysław

Marta Osial, zajęcia środa 15,45-16,45, pływalnia ul. Wiejska 1a

1.      Kołatka Lena

2.      Sawiniel Jan

3.      Kiepulska Kaja

4.      Wielogórska Anna

5.      Maślanka Jgor

6.      Rudnicki Kacper

7.      Stefaniak Iga

8.      Krupa Kacper

9.      Buczkowska Pola

10.  Buczkowska Wiktoria

11.  Zaremba Mateusz

12.  Serwatka Zofia

13.  Szuster Iga

14.  Krupińska Natalia

15.  Laut Karol

 

 

 

 

Marta Osial, zajęcia środa 16,45-17,45, pływalnia ul. Wiejska 1a

 

1.      Widz Miłosz

2.      Lewandowski Adam

3.      Jaworska Lena

4.      Borowska Maja

5.      Kiempczyńska Maja

6.      Mateńka Szymon

7.      Piątek Kuba

8.      Jankowska Laura

9.      Kreczmer Eryk

10.  Kreczmer Matylda

11.  Kamiński Oliwier

12.  Kamiński Nikodem

13.  Kawecki Oliwier

14.  Płoszaj Lena

15.  Gołgowska Lena

16.  Terpiłowska Nikola

 

 

BRODZIK

 

Poniedziałek 18,00-19,00, brodzik ul. Słowackiego

1. DROZDOWSKA MAJA (2014)

2. WYRZYKOWSKA ZOSIA  (2014)

3. DOMASZCZYŃSKI  ALAN (2014)

4. LENKIEWICZ NATAN (2014)

5. TYVENKO SIERGIEJ (2014)

6. MODRZEJEWSKI NIKODEM (2014)

7. HARACKIEWICZ NATALIA (2015)

8. BOIWKA ADAM (2015)

 

Wtorek 18,00-19,00, brodzik ul. Słowackiego

1. LAUT WIKTORIA (2014)

2. MAZUR NINA (2014)

3. PIEROWSKI ANTONI (2014)

4. SZCZEPAŃSKI JAKUB (2013)

5. ŻACZEK IGOR (2014)

6. NIZIOŁEK MAKSYMILIAN (2014)

7. BOGACKI NATAN (2013)

8. DRZYZGA ANTONI (2013)

 

Środa 18,00-19,00, brodzik ul. Słowackiego

1. MASŁOWSKI MAKSYMILIAN (2012)

2. ŁACH ANTEK (2012)

3. SUKNACKA LENA (2012)

4. JARZYŃSKI KONRAD (2011)

5. SADAJ AMELIA (2012)

6. NARLOCH MICHAŁ

7. DETMER DAVID (2013)

8. STIPPA STEFAN (2012)

 

Czwartek 18,00-19,00, brodzik ul. Słowackiego

1. RYBACZYK NINA (2015)

2. MIZULINA ALEKSANDRA(2015)

3. ŻACZEK NIKOLA (2015)

4. ADAMOWICZ NIKODEM (2015)

5. BRASZKOWSKI WITOLD (2015)

6. ZARDZEWIAŁY JAŚ (2015)

7. DOMASZCZYŃSKA ZOJA (2015)

8. PIEROWSKI JULIAN (2015)

9. KURIATA WIKTORIA (2015)

 

Piątek 18,00-19,00, brodzik ul. Słowackiego

1. GREGLEWSKA MAJA (2014)

2. JAŚKIEWICZ ALEKSANDER (2014)

3. PAUL LENA  (2013)

4. GRETKOWSKI JAN (2013)

5. PAŚKO TOMASZ (2013)

6. KĘPIŃSKI MICHAŁ (2013)

7. REDLAFF SZYMON (2013)

8. KRUPA AMELIA (2013)