W dniach 29.02 oraz 1.03.2008 roku na pływalniach w Gdańsku i Wejherowie pływacy z naszego klubu rywalizowali w zawodach ligi województwa pomorskiego.

Jako pierwsi w Gdańsku startowali juniorzy a wśród nich dwoje naszych zawodników – Pamela Rybicka oraz Przemek Świetlicki. Pamela, która przyzwyczaiła nas do tego, iż w województwie nie ma sobie równych, pewnie wygrała obydwa swoje starty na 50 metrów stylem motylkowym oraz 200 metrów stylem zmiennym. Przemek natomiast zajął 8 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym i 7 na 400 metrów stylem dowolnym.

Dzień później na pływalni w Wejherowie startowali młodsi zawodnicy z roczników  1996-1998. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników z 20 klubów województwa pomorskiego. W tym gronie byli też zawodnicy naszego klubu, trenowani przez Krzysztofa Bednarczyka i Artura Szachmytowskiego, którzy na tle swoich kolegów z innych klubów zaprezentowali bardzo wysoką dyspozycję. Nasi zawodnicy aż 12 razy stawali na podium a szczególne brawa należą się Nikoli Olszewskiej (50 motylkowym, 100 zmiennym), Michałowi Łubińskiemu (100 klasycznym, 100 zmiennym) oraz Dobrawie Kopowskiej    (200 klasycznym, 100 motylkowym), którzy pewnie wygrali obydwie konkurencje w których startowali. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła również sztafeta dziewcząt w składzie Nikola  Olszewska, Weronika Muzolf, Marta Wąsik i Ola Zalewska, która w pięknym stylu i po wspaniałej walce okazała się najlepsza w województwie.

Poza wymienioną dwójką na podium stanęli również: Wojtek Janicki (2 na 100 motylkowym), Agnieszka Kordowska (3 na 100 grzbietowym), Marta Wąsik (3 na 100 grzbietowym)oraz Ola Zalewska (2 na 100 dowolnym i 3 na 100 klasycznym).

Poza wymienionymi medalistami na pochwałę zasługują też pozostali nasi zawodnicy: Ada Węgrzyn, Michał Kobylarz, Filip Kowalewski, Weronika Muzolf, Julita Wróblewicz, Marta Tyburska, Radek Czubała, Dominik Boryń, Julia Kamecka i Piotr Krukowski, którzy również zdobywali punkty dla naszego klubu zajmując miejsca 4-8.

Po zawodach trener Artur Szachmytowski powiedział: „ Jestem bardzo zadowolony ze startu naszych zawodników. Do sukcesów Pameli zdążyliśmy się już przyzwyczaić tym bardziej zadowolony jestem, iż nasi młodsi zawodnicy starają się jej dorównać a wyniki jakie uzyskali plasują ich w czołówkach rankingów w ich kategoriach wiekowych”.