Trener Artur Szachmytowski

I grupa (zajęcia poniedziałek, środa, piątek godzina 15,30-16,30)

Piór Natalia

Gawryluk Wiktoria

Tul Przemysław

Zimnicki Michał 2005

Wichowska Oliwia 2004

Lewandowski Szymon 2004

Dębska Aleksandra 2004

Guziński Mateusz 2004

Ostrzyżek Oliwier 2004

Kwiatkowska Natalia 2004

Wysocka Martyna 2004

Głowala Zofia 2004

Lewandowska Laura

Sosnowska Laila 2004

Mierzejewska Martyna 2004

Kays Tajer 2004

Szulc Wiktor 2004

Przyklęk Wojciech 2004

Dubieniecki Michał

Wiśniewski Szymon

 

II grupa (zajęcia wtorek 15,30-16,30, czwartek 15,40-16,40)

 Bródka Bartosz

Maja Lewandowska 2006

 Perlik Kinga 2006

Siupik Kamil 2006

Sławski Maciej 2006

Szachmytowska Lena 2006

Szymański Jakub 2005

Terpiłowski Oskar 2005

 

Zapolska Agnieszka 2005

 

Zawadzki Jan  2006

 

Drążek Patryk 2006

 

Guz Dominka 2006

 

Obuchowska Paulina 2006

 

Przychodzki Dorian 2006

 

Maron Wojciech 2005

 

Dobrowolska Magda 2006

 

Kinga Babalska 2006

 

Wiśniewski Emil

 

 

 

 

 

GRUPA PANI NATALII HRYNIEWICZ-SOSNOWSKIEJ (stary basen Słowackiego)

(wszelkie prośby o zmiany proszę kierować do prowadzącej pod nr telefonu  600283474))

 

Zajęcia wtorek 15,40-16,40 – czwartek 15,30-16,30

Guz Daria

Drozdek Klara

Czeszejko Nikola

Guzińska Kornelia

Zawadzka Zuzanna

Zalewski Daniel

Brodzik Błażej

Krajewski Cezary

Feluś Antoni

Aubriot Nikolas

Mazerant Bartek

Ernestowicz Łukasz

Wojciechowski Wiktor

Śliwa Zuzanna

Włoch Kacper

Kudełka Oliwia

Kaleta Nikola

Jabłoński Kamil

Czeszejko-Sochacka Martyna

Grabara Nina

 

Zajęcia poniedziałki – środy 15,30-16,30

Zedlewska Zuzanna

Waga Jakub

Stojek Juliusz

Ossowska Paulina

Majewski Adrian

Konkol Tymoteusz

Kulpa Agata

Błachuta Fabian

Jędrzejak Julia

Szmelter Lena

Szczygieł Jakub

Kozłowski Oliwier

Stańczak Natasza

Muzolf  Dominika

Janusiewicz Michał

Wójcik Jakub

Drążek Agata

 

 

 NOWY BASEN

GRUPA PANI NATALII HRYNIEWICZ-SOSNOWSKIEJ (NOWY BASEN)

(wszelkie prośby o zmiany proszę kierować do prowadzącej pod nr telefonu  600283474))

 

Zajęcia czwartek 16,50

Kamiński Iwo

Sławska Amelia

Partyka Natalia

Wasylkow Nikola

Niewiadomska Alicja

Grześkowiak Amelia

Gorczyca Jakub

Sitarz Hubert

Targan Michał

Krawczyk Franciszek

Wołk Arkadiusz

Urbański Tymon

Kluck Karol

Zardzewiały Anna

 

GRUPY PANI MARTY OSIAL (nowy basen ul. Wiejska 1)

(wszelkie prośby o zmiany proszę kierować do prowadzącej pod nr telefonu  692100986)

GRUPA 1: zajęcia wtorek 16,40

Kędzierska Zofia

Kawczyńska Ewa

Zofia Tomczak

Wiktoria Kawecka

Lena Łąpieś

Krauze Aleksandra

Aniela Wiśniewska

Rymarz Martyna

Rozmus Kornelia

Mieloszyk Michał

Oliwia Czarnik

Kinga Szymańska

Wichowski Oliwier

 Grupa2: zajęcia czwartek 16,40

Jaworska Oliwia

Tymoteusz Strzelec

Bartosz Czeszejko-Sochacki

Kowalska Maja

Maron Grzegorz

Warchlewski Piotr

Iga Rumińska

Kapica Marcel

Kamiński Cezary

Adam Sowa

Bańkowski Michał

Maja Kołatka

Legiewicz Maksymilian

 

 

BRODZIK

BRODZIK (ul. Słowackiego - stary basen)

GRUPY PANI MARTY OSIAL (wszelkie prośby o zmiany proszę kierować do prowadzącej pod nr telefonu  692100986)

Zajęcia w godzinach 18,00-19,00

Poniedziałek GRUPA I

Kawecka Eliza (09)

Kędzierski Michał(09)

Tomczak Stanisław(09)

Jędrzejak Hanna

Czeszejko Miłosz

Kamiński Cezary(09)

Podlaski Jan(09)

Olczyk Maksymilian (10)

Maron Jędrzej

 

Wtorek GRUPA II

Kaczuba Wojciech(09)

Kaczuba Radosław(09)

Drozdowska Michalina(09)

Block Adam(09)

Talarczyk Jakub(08)

Kopp-Ostrowski Ignacy

Szczygieł Kacper(09)

Kozłowska Marcelina(08)

 

Środa GRUPA III

Dobrowolski Paweł 

Wójcik Szymon

Suchara Szymon

Pałdyna Jan(07)

Lewandowski ..........(07)

Śliwińska Marianna(07)

Czubała Maria

Tubaja Oliwia

Babalski Tymoteusz

Kędziora Oliwier

 

Czwartek GRUPA IV

Hum Filip(08)

Kasztelan Aleksandra(08)

Domagalski Mateusz(09)

Tetera Mikołaj(08)

Sitarz Dominik(08)

Szramowski Kamil(08)

Krawczuk Jan

Olszewski Jakub(09)

Osial Mateusz

 

 

Piątek GRUPA V

Obuchowski Olivier(08)

Obuchowski Oskar(10)

Przychodzki Gracjan(10)

Brzozowska Alicja(10)

Brzozowska Helena(08)

Braszkowski Mariusz(10)

Zawadzka Lena

Siupik ..........

Szilakowska Oliwia