Rekordy NASZEGO KLUBU

Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE

                                                RO - rekord okręgu

                                         Chłopcy - basen 25 metrowy 

 

Wiek

10

11

12

13

14

15

16

17-18

19-23

OPEN

50m dow

37,96 Łubiński Michał

32.34 Grochalski Bartosz

30.92 Wysocki Marcin

29.24 Sadecki Jędrzej

28.01 Kapica Hubert

26.99 Janicki Wojciech

26.12 Krukowski Piotr

26.08 Janicki Wojciech

-

26.08 Janicki Wojciech

100m dow

1:18,60 Foryś Maciej

1:12.82 Świetlicki Przemysław

1:08,33 Wysocki Marcin

1:04.16 Sadecki Jędrzej

1:01.05 Kapica Hubert

59.32 Janicki Wojciech

57.32 Krukowski Piotr

55.56 Janicki Wojciech

-

55.56 Janic ki Wojciech

200m dow

3:00,99 Łubinski Michał

2:30.94 Łubiński Michał

2:27.24 Świetlicki Przemysław

2:17.03 Sadecki Jędrzej

2:11.87 Kapica Hubert

-

2:11.25 Janicki Wojciech

2:08.67 Janicki Wojciech

-

2:08.67 Janicki Wojciech

400m dow

 

5:41.06 Czop Michał

4:56.88 Świetlicki Przemysław

4:55.53 Świetlicki Przemysław

4:38.74 Kapica Hubert

4:39.91 Nowacki Kacper

4:34.95 Krukowski Piotr

4:33.03 Janicki Wojciech

-

4:33.03 Janicki Wojciech

800m dow

 

-

9:59.80 Świetlicki Przemysław

10:09.79 Świetlicki Przemysław

9:51.29 Kichciak Paweł

-

-

-

-

9:51.29 Kichciak Paweł

50m grzb

39,70 Foryś Maciej

37.61 Foryś Maciej

36.28 Foryś Maciej

35.13 Czop Filip

32.88 Sadecki Jędrzej

32.55 Krukowski Piotr

28.63 Krukowski Piotr

30.20 Janicki Wojciech

-

28.63 Krukowski Piotr

100m grzb

1:23,17 Foryś Maciej

1:19.78 Foryś Maciej

1:14.66 Foryś Maciej

1:14.48 Foryś Maciej

1:10.66 Kichciak Paweł

1:09.31 Krukowski Piotr

1:03.07 Krukowski Piotr

1:07.34 Janicki Wojciech

-

1:03.07 Krukowski Piotr

200m grzb

 

2:43.35 Świetlicki Przemysław

2:36.47 Świetlicki Przemysław

2:36.06 Świetlicki Przemysław

2:31.76 Kichciak Paweł

2:30.70 Kichciak Paweł

2:23.47 Krukowski Piotr

2:20.80 Janicki Wojciech

-

2:20.80 Janicki Wojciech

50m mot

42,13 Foryś Maciej

36.04 Łubiński Michał

33.58 Czop Michał

31.02 Czop Michał

30.32 Janicki Wojciech

28.04 Janicki Wojciech

27.32 Janicki Wojciech

26.93 Janicki Wojciech

-

26.93 Janicki Wojciech

100m mot

1:37,15 Foryś Maciej

1:18.96 Janicki Wojciech

1:15.71 Czop Michał

1:08.93 Czop Michał

1:07.66 Janicki Wojciech

1:01.55 Janicki Wojciech

1:00.74 Janicki Wojciech

1:00.27 Janicki Wojciech

-

1:00.27 Janicki Wojciech

200m mot

 

2:55.89 Łubiński Michał

2:49.12 Czop Michał

2:32.51 Czop Michał

2:32.90 Janicki Wojciech

2:22.42 Janicki Wojciech

2:16.34 Janicki Wojciech

2:12.25 Janicki Wojciech

-

2:12.25 Janicki Wojciech

50m klas

46,98 Łubiński Michal

40.95 Łubiński Michał

39.33 Czop Filip

35.54 Czop Filip

33.89 Kapica Hubert

34.99 Janicki Wojciech

34.22 Janicki Wojciech

32.20  Janicki Wojciech

-

32.20 Janicki Wojciech

100m klas

1:39,46 Łubiński Michal

1:26.56 Łubiński Michał

1:24.77 Czop Filip

1:15.76 Czop Filip

1:13.97 Kapica Hubert

1:14.72 Janicki Wojciech

1:12.43 Janicki Wojciech

1:09.07 Janicki Wojciech

-

1:09.07 Janicki Wojciech

200m klas

 

3:04.09 Łubiński Michał

2:58.12 Czop Filip

2:42.93 Czop Filip

2:42.25 Kapica Hubert

2:39.44 Janicki Wojciech

2:36.62 Janicki Wojciech

2:35.60 Janicki Wojciech

-

2:35.60 Janicki Wojciech

100m zm

1:27,24 Foryś Maciej

1:20.13 Łubiński Michał

1:15.79 Foryś Maciej

1:10.32 Czop Michał

1:09.45 Kapica Hubert

1:08.23 Janicki Wojciech

1:05.94 Janicki Wojciech

1:06.41 Janicki Wojciech

-

1:05.94 Janicki Wojciech

200m zm

 

2:46.89 Łubiński Michał

2:40.14 Czop Michał

2:29.48 Czop Michał

2:31.51 Sadecki Jędrzej

2:33.88 Nowacki Kacper

2:27.53 Krukowski Piotr

2:20.06 Janicki Wojciech

-

2:20.06 Janicki Wojciech

400m zm

 

-

-

-

5:18.88 Nowacki Kacper

4:59.68 Janicki Wojciech

4:57.15 Janicki Wojciech

4:55.80 Janicki Wojciech

-

4:55.80 Janicki Wojciech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Dziewczęta - basen 25 metrowy

Wiek

10

11

12

13

14

15

16

17-18

19-23

OPEN

50 dow

35,12 Strzyżewska Paulina

32.01 Olszewska Nikola

30.63 Olszewska Nikola

29.55 Olszewska Nikola

28.32 Olszewska Nikola

28.59 Olszewska Nikola

29.14 Rybicka Pamela

-

-

28.32 Olszewska Nikola

100 dow

1:21,13 Szachmytowska Olga

1:08.16 Olszewska Nikola

1:07.02 Olszewska Nikola

1:03.90 Olszewska Nikola

1:01.74 Olszewska Nikola

1:03.19 Rybicka Pamela

1:03.30 Rybicka Pamela

-

-

1:01.74 Olszewska Nikola

200 dow

 

2:30.55 Olszewska Nikola

2:23.10 Muzolf Weronika

2:13.90 Olszewska Nikola

2:11.62 Olszewska Nikola

2:15.70 Olszewska Nikola

2:13.97 Rybicka Pamela

-

-

2:11.62 Olszewska Nikola

400 dow

 

5:13.28 Olszewska Nikola

4:56.45 Olszewska Nikola

4:41.12 Olszewska Nikola

4:40.33 Olszewska Nikola

4:46.41 Muzolf Weronika

5:05.42 Goc Julia

-

-

4:40.33 Olszewska Nikola

800 dow

 

-

10:12.71 Olszewska Nikola

9.46.94 Olszewska Nikola

9:37.42 Olszewska Nikola

-

-

-

-

9:37.42 Olszewska Nikola

50 grzb

40,72 Szachmytowska Olga

36.06 Olszewska Nikola

35.36 Rybicka Pamela

33.87 Rybicka Pamela

32.61 Karaszkiewicz Daria

31.20 Olszewska Nikola

31.42 Rybicka Pamela

30.26 Rybicka Pamela

-

30.26 Rybicka Pamela

100 grzb

1:27,87 Szachmytowska Olga

1:16.18 Olszewska Nikola

1:13.71 Olszewska Nikola

1:11.03 Karaszkiewicz Daria

1:07.83 Olszewska Nikola

1:07.41 Olszewska Nikola

1:05,87 Olszewska Nikola

1:05.15 Rybicka Pamela

-

1:05.15 Rybicka Pamela

200 grzb

 

2:41.80 Olszewska Nikola

2:36.08 Karaszkiewicz Daria

2:32.89 Karaszkiewicz Daria

2:24.35 Olszewska Nikola

2:22.04 Olszewska Nikola

2:24,35 Olszewska Nikola

2:21.21 Rybicka Pamela

-

2:21.21 Rybicka Pamela

50 klas

47,93 Tas Adrianna

41.31 Muzolf Weronika

39.00 Muzolf Weronika

37.81 Kędziora Martina

35.02 Kędziora Martina

33,53 Kędziora Martina RO

40.13 Tyburska Marta

-

-

33,53 Kędziora Martina RO

100 klas

1:41,21 Tas Adrianna

1:28.38 Muzolf Weronika

1:22.88 Tas Adrianna

1:21.42 Muzolf Weronika

1:16.11 Kędziora Martina

1:13,33 Kędziora Martina

1:27.91 Tyburska Marta

-

-

1:13,33 Kędziora Martina

200 klas

 

3:08.50 Muzolf Weronika

2:52.75 Tas Adrianna

2:51.91 Muzolf Weronika

2:46.55 Kędziora Martina

2:37,91 Kędziora Martina

3:12.82 Tyburska Marta

-

-

2:37,91 Kędziora Martina

50 mot

35,81 RO Olszewska Nikola

33.61 Olszewska Nikola

31.70 RO Olszewska Nikola

30.29 RO  Olszewska Nikola

29.14 RO  Olszewska Nikola

28.71 RO        Olszewska Nikola

27,98  RO Olszewska Nikola

 

-

27,98  RO Olszewska Nikola

100 mot

1:37,62 Rybicka Pamela

1:17.94 Olszewska Nikola

1:12.08 Rybicka Pamela

1:07.58 RO    Rybicka Pamela

1:05.79 RO    Rybicka Pamela

1:05.33 Rybicka Pamela

1:04.15 Rybicka Pamela

1:03.79 Rybicka Pamela

-

1:03.79 Rybicka Pamela

200 mot

 

3:00.69 Rybicka Pamela

2:36.32 Rybicka Pamela

2:28.13 Rybicka Pamela

2:27.18 Rybicka Pamela

2:25.58 Rybicka Pamela

2:25.83 Rybicka Pamela

-

-

2:25.58 Rybicka Pamela

100 zm

1:30,66 Rybicka Pamela

1:17.49 Olszewska Nikola

1:14.08 Olszewska Nikola

1:11.20 Olszewska Nikola

1:10.46 Olszewska Nikola

1:09.56 Olszewska Nikola

1:08.61 Rybicka Pamela

1:07.89 Rybicka Pamela

-

1:07.89 Rybicka Pamela

200 zm

 

2:47.78 Olszewska Nikola

2:38.21 Rybicka Pamela

2:33.72 Rybicka Pamela

2:30.77 Karaszkiewicz Daria

2:27.58Olszewska Nikola

2:26.50 Rybicka Pamela

2:26.66 Rybicka Pamela

-

2:26.50 Rybicka Pamela

400 zm

 

-

5:31.05 Rybicka Pamela

5:23.35 Karaszkiewicz Daria

5:13.90 Muzolf Weronika

5:18.71 Muzolf Weronika

-

-

-

5:13.90 Muzolf Weronika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

 

  Chłopcy - basen 50 metrowy

Wiek

10

11

12

13

14

15

16

17-18

19-23

OPEN

50 dow

 

34.84 Foryś Maciej

33.16 Foryś Maciej

29.62 Czop Michał

28.99 Kapica Hubert

27.27 Janicki Wojciech

26.70 Krukowski Piotr

26.77 Janicki Wojciech

-

26.70 Krukowski Piotr

100 dow

1:28,24 Świetlicki Przemyslaw

1:17.79 Foryś Maciej

1:14.22 Kapica Hubert

1:07.89 Kichciak Paweł

1:05.91 Krukowski Piotr

1:03.62 Janicki Wojciech

59.20 Krukowski Piotr

-

-

59.40 Krukowski Piotr

200 dow

 

2:38.80 Świetlicki Przemysław

2:36.06 Prażanowski Damian

2:27.10 Świetlicki Przemysław

2:25.79 Kichciak Paweł

-

2:12.42 Krukowski Piotr

2:08.41 Janicki Wojciech

-

2:08.41 Janicki Wojciech

400 dow

 

-

5:16.97 Świetlicki Przemysław

5:06.00 Świetlicki Przemysław

4:48.65 Kapica Hubert

-

4:48.41 Krukowski Piotr

4:43.22 Janicki Wojciech

-

4:43.22 Janicki Wojciech

800 dow

 

-

-

10:25.33 Świetlicki Przemysław

-

-

9:39.41 Krukowski Piotr

9:48.05 Janicki Wojciech

-

9:39.41 Krukowski Piotr

1500 dow

 

-

-

19:48.56 Świetlicki Przemysław

-

-

-

-

-

19:48.56 Świetlicki Przemysław

50 grzb

42,83 Foryś Maciej

39.94 Foryś Maciej

39.07 Stromecki Łukasz

38.12 Świetlicki Przemysław

33.84 Krukowski Piotr

-

30.12 Krukowski Piotr

-

-

30.19 Krukowski Piotr

100 grzb

1:34,65 Foryś Maciej

1:22.20 Świetlicki Przemysław

1:20.92 Foryś Maciej

1:18.69 Nowacki Kacper

1:13.62 Krukowski Piotr

-

1:05.00 Krukowski Piotr

1:08.87 Janicki Wojciech

-

1:05.00 Krukowski Piotr

200 grzb

3:17,49 Foryś Maciej

2:49.20 Świetlicki Przemysław

2:46.60 Świetlicki Przemysław

2:41.09 Świetlicki Przemysław

2:37.93 Krukowski Piotr

-

2:26.98 Krukowski Piotr

2:26.72 Janicki Wojciech

-

2:26.72 Janicki Wojciech

50 mot

41,36 Foryś Maciej

37.19 Czop Michał

34.86 Janicki Wojciech

30.08 Czop Michał

30.72 Janicki Wojciech

28.55 Janicki Wojciech

28.70 Krukowski Piotr

27.61 Janicki Wojciech

-

27.61 Janicki Wojciech

100 mot

 

1:28.31 Czop Michał

1:15.56 Janicki Wojciech

1:06.29 Czop Michał

1:07.37 Janicki Wojciech

1:04.77 Janicki Wojciech

1:05.93 Krukowski Piotr

59.36 Janicki Wojciech

-

1:00.09 Janicki Wojciech

200 mot

 

-

3:06.94 Leszczyński Piotr

2:56.57 Nowacki Kacper

2:33.24 Janicki Wojciech

2:23.95 Janicki Wojciech

-

2:17.15 Janicki Wojciech

-

2:23.95 Janicki Wojciech

50 klas

 

42.69 Czop Filip

42.61 Kapica Hubert

34.98 Czop Filip

35.88 Kapica Hubert

-

-

33.75 Janicki Wojciech

-

33.75 Janicki Wojciech

100 klas

1:49,59 Cylka Rafał

1:34.67 Czop Filip

1:30.87 Łubiński Michał

1:15.19 Czop Filip

1:19.21 Kapica Hubert

-

-

1:12.04 Janicki Wojciech

-

1:14.12 Janicki Wojciech

200 klas

 

2:49.20 Czop Michał

3:08.65 Łubiński Michał

2:38.82 Czop Filip

2:55.72 Kapica Hubert

2:45.14 Janicki Wojciech

-

2:36.45 Janicki Wojciech

-

2:41.12 Janicki Wojciech

200 zm

 

2:58.90 Czop Michał

2:50.44 Foryś Maciej

2:38.39 Czop Michał

2:34.88 Sadecki Jędrzej

-

-

2:18.27 Janicki Wojciech

-

2:24.56 Janicki Wojciech

400 zm

 

-

-

-

5:23.99 Sadecki Jędrzej

-

-

-

-

5:23.99 Sadecki Jędrzej

 

 

                                              Dziewczęta - basen 50 metrowy

  

  

Wiek

10

11

12

13

14

15

16

17-18

19-23

OPEN

50 dow

39,16 Strzyżewska Paulina

33.85 Zalewska Aleksandra

32.73 Dobosz Klaudia

30.16 Olszewska Nikola

31.25 Olszewska Nikola

28.98 Olszewska Nikola

-

-

-

28.98 Olszewska Nikola

100 dow

1:26,46 Strzyżewska Paulina

1:13.06 Zalewska Aleksandra

1:12.57 Tas Adrianna

1:02.36 Olszewska Nikola

1:05.81 Olszewska Nikola

1:05.44 Olszewska Nikola

1:12.65 Marta Tyburska

1:04.03 Rybicka Pamela

-

1:02.36 Olszewska Nikola

200 dow

 

2:41.64 Zalewska Aleksandra

2:31.64 Tas Adrianna

2:15.99 Olszewska Nikola

2:15.30 Olszewska Nikola

-

 

-

-

2:15.30 Olszewska Nikola

400 dow

 

-

5:27.35 Węgrzyn Adrianna

4:44.76 Olszewska Nikola

4:49.15 Olszewska Nikola

4:55.93 Muzolf Weronika

5:47.59 Marta Tyburska

-

-

4:44.76 Olszewska Nikola

800 dow

 

-

11:15.56 Węgrzyn Adrianna

9:58.39 Olszewska Nikola

9:52.03 Olszewska Nikola

-

-

-

-

9:52.03 Olszewska Nikola

50 grzb

40,60 RO Szachmytowska Olga

39.80 Nowicka Patrycja

35.91 Karaszkiewicz Daria

34.39 Rybicka Pamela

35.97 Machalewska Aleksandra

32.38 Olszewska Nikola

-

31.67 Rybicka Pamela

-

31.67 Rybicka Pamela

100 grzb

1:35,67 Rybicka Pamela

1:22.36 Olszewska Nikola

1:17.47 Karaszkiewicz Daria

1:31.84 Wróblewicz Julita

1:10.39 Karaszkiewicz Daria

1:10.31 Olszewska Nikola

1:09.67 Rybicka Pamela

1:08.42 Rybicka Pamela

-

1:08.42 Rybicka Pamela

200 grzb

3:05,49 RO Szachmytowska Olga

2:49.85 Olszewska Nikola

2:40.46 Karaszkiewicz Daria

3:05.69 Wróblewicz Julita

2:27.58 Karaszkiewicz Daria

2:31.04 Olszewska Nikola

-

-

-

2:27.58 Karaszkiewicz Daria

50 klas

49,63 Tas Adrianna

44.13 Muzolf Weronika

40.96 Jaworska Karolina

40.40 Tas Adrianna

35.26 Kędziora Martina

37.71 Muzolf Weronika

41.86 Tyburska Marta

-

-

35.26 Kędziora Martina

100 klas

1:47,45 Tas Adrianna

1:36.78 Stańczak Klaudia

1:25.69 Tas Adrianna

1:27.18 Tas Adrianna

1:16.29 Kędziora Martina

1:22.43 Muzolf Weronika

-

-

-

1:16.29 Kędziora Martina

200 klas

3:49,07 Tas Adrianna

3:24.72 Muzolf Weronika

3:00.34 Tas Adrianna

2:56.50 Tas Adrianna

2:48.94 Kędziora Martina

2:59.83 Muzolf Weronika

3:17.40 Marta Tyburska

-

-

2:48.94 Kędziora Martina

50 mot

42,79 Rybicka Pamela

36.21 Olszewska Nikola

33.19 Karaszkiewicz Daria

30,16 RO Olszewska Nikola

29.65 RO    Olszewska Nikola

28.65 RO Olszewska Nikola

29.49 Rybicka Pamela

30.09 Rybicka Pamela

-

28.65 Olszewska Nikola

100 mot

1:42,04 Rybicka Pamela

1:21.71 Rybicka Pamela

1:13.20 Rybicka Pamela

1:09.55 Rybicka Pamela

1:07.33 RO      Rybicka Pamela

1:05.73 RO Rybicka Pamela

1:05.23 Rybicka Pamela

1:06.79 Rybicka Pamela

-

1:05.23 Rybicka Pamela

200 mot

 

3:01.84 Rybicka Pamela

2:51.16 Rybicka Pamela

2:35.26 Rybicka Pamela

2:31.89 Rybicka Pamela

2:28.71 Rybicka Pamela

2:28.09 Rybicka Pamela

-

-

2:28.09 Rybicka Pamela

200 zm

 

2:56.70 RO Rybicka Pamela

2:40.74 Karaszkiewicz Daria

2:40.53 Rybicka Pamela

2:33.36 Karaszkiewicz Daria

2:32.69 Olszewska Nikola

2:33.09 Rybicka Pamela

-

-

2:32.69 Olszewska Nikola

400 zm

 

-

5:53.95 Rybicka Pamela

5:27.62 Rybicka Pamela

5:29.96 Muzolf Weronika

5:28.11 Muzolf Weronika

-

2:34.33 Rybicka Pamela

-

5:27.62 Rybicka Pamela