ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO - 12-13.12.2009 GDAŃSK

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTW 12 LATKÓW - 17-18.04.2009 GDAŃSK

Wyniki zawodów w Gdańsku.           Wyniki zawodów z pozostałych miast.

ZIMOWE MISTRZOSTWA MISTRZOSTWA POLSKI

13 lat - 16-19.01.2009 Ostrowiec Świętokrzyski - wyniki

15 lat - 23-25.01.2009 Nowa Ruda - wyniki

PODSUMOWANIE ROKU 2008

W dniach 14-15.11.2008 roku w Gdańsku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województw 12 lat, w których wystartowały dwie nasze zawodniczki Ada Węgrzyn i Dobrawa Kopowska, podopieczne trenera Krzysztofa Bednarczyka.  Zawody te były eliminacjami do Zimowych Mistrzostw Polski 13 lat, które odbędą się pod koniec stycznia w Gorzowie Wielkopolskim, więc rezultaty podczas nich uzyskane będą przepustką do startu w najważniejszej imprezie sezonu zimowego. Nasze zawodniczki potwierdziły swoje wysokie umiejętności poprawiając w każdym starcie swoje rekordy życiowe. Czekamy teraz na ogłoszenie wyników z pozostałych ośrodków, w których odbywały się podobne zawody. Wyniki w zakładce zawody.

GRAND PRIX POLSKI w Szczecinie

W dniach 15-16.11.2008 roku w Szczecinie odbyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski. W konfrontacji z najlepszymi zawodnikami Polski udział wzięła nasza zawodniczka Pamela Rybicka. Start w zawodach poprzedzony był obozem kadry wojewódzkiej w Cetniewie. Niestety startu Pameli nie można uznać za rewelacyjny. Zabrakło poprawy rekordów życiowych a co za tym idzie miejsca zajęte podczas Grand Prix też nie były rewelacyjne. Miejmy nadzieję, iż był to "wypadek przy pracy" naszej najlepszej zawodniczki a w kolejnych zawodach potwierdzi swoje wysokie umiejętności. Wyniki w zakładce zawody.

ZAWODY „EU Swimming Invitational”

18-19.10.2008 SŁUPSK

KOLEJNY REKORD OKRĘGU NIKOLI OLSZEWSKIEJ

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 14 LETNICH

PAMELA RYBICKA BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MISTRZOSTW POLSKI

W dniach 4-6.07.2008 roku na 50 metrowej pływalni w Oświęcimiu odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Młodzików 14 letnich. W zawodach wzięło udział prawie 500 zawodników z 99 klubów z całej Polski. Wśród nich doskonałą formą popisała się zawodniczka naszego klubu Pamela Rybicka. Trenowana przez Artura Szachmytowskiego zawodniczka wywalczyła, po pasjonującej walce, brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym. Ponadto Pamela zajęła też 5 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym ( a wynikiem 1:07,33 ustanowiła nowy rekord okręgu młodziczek 14 letnich) oraz 6 miejsce na 200 metrów stylem motylkowym.

Po powrocie z Mistrzostw Polski trener A. Szachmytowski powiedział: " Kolejny medal Pameli potwierdził to, iż od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce krajowej. Jest to nagroda za jej ciężką pracę i systematyczność. W tym roku nasi zawodnicy zdobyli 4 medale Mistrzostw Polski oraz 5 miejsc finałowych co świadczy o tym, iż nasza praca idzie w dobrym kierunku."

KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI  31.05-01.06.2008 KARTUZY

NIKOLA OLSZEWSKA PODWÓJNĄ BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MISTRZOSTW POLSKI

W dniach 27 – 29 czerwca  na 50m pływalni w Dębicy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski młodzików 12 letnich. W zawodach wzięło udział ponad 550 zawodników z całej Polski , wyłonionych w kwietniu podczas wojewódzkich eliminacji. Wśród tych osób znalazła się trójka naszych reprezentantów: Adrianna Węgrzyn, Dobrawa Kopowska oraz Wojciech Janicki. Były to pierwsze starty młodych zawodników w zawodach takiej rangi, ale pokazali się z bardzo dobrej strony bijąc swoje rekordy życiowe, a najlepiej wypadł Wojciech Janicki, który awansował do finału B na 100m stylem motylkowym, gdzie z czasem 1:15:60 zajął 14 miejsce.

LIGA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Podczas obywających się w Gorzowie Wielkopolskim Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 14 letnich Pamela Rybicka zdobyła srebrny medal na dystansie 100 m stylem motylkowym a czasem 1:05,79 ustanowiła rekord okręgu juniorów 14 letnich.

Ponadto Pamela zajęła jeszcze 4 miejsce na 50 m stylem motylkowym, 5 na 200 m stylem motylkowym oraz 6 na 200 m stylem zmiennym.
Startujący w tych zawodach Przemek Świetlicki zajął 27 miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym.

REKORD OKRĘGU PAMELI RYBICKIEJ

Gdańsk 15-15.12.2007

Podczas odbywających się na pływalni w Gdańsku zimowych mistrzostw województwa pomorskiego zawodniczka naszego klubu Pamela Rybicka została mistrzynią województwa na dystansie 200 m stylem motylkowym. Ponadto Pamela zajęła 2 miejsce na 100 m stylem motylkowym a czasem 1:07,58 ustanowiła nowy rekord okręgu młodzików 13 letnich.

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI - 07-10.07.2007 OŚWIĘCIM

DWA MEDALE PAMELI RYBICKIEJ

Podczas Letnich Mistrzostw Polski Młodzików 13 letnich, które odbyły się w Oświęcimiu, zawodniczka naszego klubu – Pamela Rybicka zdobyła dwa medale: srebrny na dystansie 400 m stylem zmiennym oraz brązowy na dystansie 100 m stylem motylkowym.

30.04.2007

Pamela Rybicka wywalczyła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji  ligi województwa pomorskiego w kategorii młodzików 13 letnich.
Pozostali nasi zawodnicy również spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca w ogólnej klasyfikacji.

wyniki: tutaj

KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10-11 LETNICH - 31.05-01.06.2008 KARTUZY

DWA BRĄZOWE MEDALE NIKOLI OLSZEWSKIEJ

wyniki ogólnopolskie: dziewczęta 10 lat, dziewczęta 11 lat, chłopcy 10 lat, chłopcy 11 lat